KUCHNIE NA WYMIAR POZNAŃ

Kuchnie na wymiar

Kuchnia- miejsce, w którym spędzamy bardzo wiele czasu każdego dnia. Kuchnie w naszych domach są jednym z najważniejszych pomieszczeń. W związku z tym, każda kuchnia powinna być nie tylko ergonomiczna, ale przede wszystkim powinna być dopasowana do użytkowników. Dobrze zaplanowana kuchnia to nie tylko oszczędność czasu, ale także większa przyjemność gotowania. Kuchnie produkujemy od 20 lat! Mamy ogromne doświadczenie, używamy materiałów bardzo dobrej jakości.

Kuchnia wykonana przez ART-DREW to kuchnia Twoich marzeń!

  • Wykonujemy kuchnie na zamówienie
  • Wykonujemy kuchnie na wymiar
  • Wykonujemy kuchnie ergonomiczne
  • Meble kuchenne marki ART-DREW zbudowane są z materiałów najwyższej jakości
  • Zadbamy o to, by kuchnia stała się pomieszczeniem nie tylko do przygotowywania posiłków

Meble kuchenne na zamówienie

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na wymiar. Celem naszych działań jest wykonie mebli niezawodnych, funkcjonalnych z ciekawymi rozwiązaniami podnoszącymi ergonomię.

Poniżej prezentujemy kilka informacji dotyczących procesu powstawania mebli kuchennych na wymiar.

Pierwszy etap odnosi się do zarysu, bądź też wyobrażenia jak kuchnia miałaby wyglądać. Przyszły użytkownik opisuje cechy i właściwości wymarzonej kuchni. Z elementów indywidualnego projektu powstaje prototyp kuchni.

W kolejnym kroku wspólnie zastanawiamy się nad wyborem drewna oraz nad określeniem pozostałych materiałów do stworzenia przykładowo blatów. W kolejnym kroku zostaje podpisana umowa z uwzględnieniem konkretnej koncepcji, a także z wyszczególnieniem terminu realizacji zlecenia, opisem materiałów, z których powstanie kuchnia, jak również z pełnometrażowym cennikiem.

Po wykonaniu mebli w warsztacie stolarskim i uprzednim skontaktowaniu się z przyszłym nabywcą, zostają one należycie zapakowane, tak by zapewnić im najwyższy poziom bezpieczeństwa w trakcie podróży. W taki oto sposób meble kuchenne możemy przetransportować na miejsce ich montażu, oczywiście we wcześniej ustalonym terminie. Montaż mebli kuchennych zwykle trwa jeden dzień, aczkolwiek bardziej skomplikowane układy wymagają dłuższego montażu. Zlecenie zostaje zakończone po precyzyjnym i równym zamontowaniu szafek kuchennych.

Dla nas liczy się zadowolenie i satysfakcja klienta z gotowej kuchni.

Galeria mebli kuchennych wykonanych na zamówienie